Zaloguj się
Cisco WRP400 Router
Opis
Wireless-G Broadband Router
Cisco WRP400
- Model: WRP400
- Typ Portów: RJ-45
- Port WAN:>1 x 10/100
- Port LAN:4 x 10/100
- Port VoIP: 2 x RJ-11
- Chłodzenie: Pasywne
- Urządzenie zarządzalne: Tak
- PoE: Nie
- VoIP: Tak
- Zasilacz: Zewnętrzny
- Standard sieci WiFi: 802.11 B/G
- Prędkość WiFi: 54 Mbps
- Pasmo Częstotliwości: 2,4 GHz
- Przycisk WPS: Tak
- Wbudowana Antena: 1 antena zewnętrzna, nieodkręcana
- Wymiary: 14 x 14 x 2,7 cm
- Waga: 0,550 kg zestaw
- Stan: Używany
Adres IP: 192.168.15.1
Login: admin
Hasło: admin
Firmware Version: 2.00.26
W zestawie:
- Zasilacz
HARDWARE:
- zintegrowany punkt dostępowy w standardzie 802.11 b/g
- przycisk Reset - przywracanie ustawień fabrycznych
- przycisk WPS - Wi-Fi Protected Setup
- diody LED: zasilanie, Ethernet, Wireless, telefony, WPS
- zasilanie zewnętrzne - zasilacz 5V DC, 2A
SOFTWARE:
- statyczny i dynamiczny routing (RIP 1, RIP 2)
- Multicast Pass-Through
- przepuszczanie tuneli VPN przez IPSec, L2TP, PPTP
- zapisywanie zdarzeń do logów
- DHCP Server
- listy kontroli dostępu
- Universal Plug and Play (UPnP)
- dostęp do interfejsu zarządzania webGUI chroniony hasłem
- zdalne zarządzanie (SIP SUBSCRIBE, wiadomości NOTIFY, możliwość zdalnego zresetowania urządzenia przez wiadomość NOTIFY) oraz zdalne zarządzanie przez WWWIGMP oraz wsparcie dla IGMP (v1/v2/v3)
- priorytetyzacja 802.1, wsparcie QoS
- DiffServ, ToS
- DMZ - strefa zdemilitaryzowana
- szyfrowanie WPA i WPA2
- WMM (Wi-Fi Multimedia)
- możliwość skonfigurowania dwóch SSID
SPECYFIKACJA CZĘŚCI VoIP:
- Session Initiation Protocol (SIP v2, RFC3216)
- wysyłanie wiadomości SIP przez UDP/TCP
- Echo Cancellation - redukcja echa (G.167 i G.168)
- dynamiczny bufor Jitter
- wsparcie STUN (RFC3489)
- SDP - Session Description Protocol, RFC2327
- RTP/RTCP przez UDP
- trójstronne konferencje
- zdalny upgrade firmware'u
- tony DTMF - detekcja i generowanie
- VAD (Voice Activity Detection) - automatyczne wykrywanie głosu
- mechanizm CNG
- identyfikacja i generowanie numeru dzwoniącego
- Media Loopback
- SIP TLS (Transport Layer Security)
- kanały SIP - wsparcie dla transportu z wykorzystaniem UDP i TCP
- obsługa dwóch symultanicznych połączeń
- T.38* Fax Relay zgodna z V.17, V.21, V.27ter i V.29 oraz przepuszczanie faxów (PCM)
* wsparcie T.38 jest zależne od urządzenia faksującego i warunków sieciowych
SPECYFIKACJA:
- Adres MAC (standard IEEE 802.3)
- IPv4 - Internet Protocol v4 (RFC 791) z możliwością aktualizacji do v6 (RFC 1883)
- ARP - Address Resolution Protocol
- DNS - A Record (RFC 1706), SRV Record (RFC 2782)
- DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
- DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
- PPPoE Client - Point to Point Protocol over Ethernet (RFC2516)
- ICMP - Internet Control Message Protocol (RFC792)
- TCP - Transmission Control Protocol (RFC793)
- UDP - User Datagram Protocol (RFC768)
- RTP - Real Time Protocol (RFC 1889) (RFC 1890)
- RTCP - Real Time Control Protocol (RFC 1889)
- TFTP
- RTSP
- HTTP
- NAT (RFC1631) i Reverse NAT
- SDP
- TOS - Type of Service (RFC791/1349)
- SNTP - Simple Network Time Protocol (RFC 2030)
- ograniczanie pasma upload - statyczne i automatyczne
- QoS - priorytetyzacja pakietów głosowych nad pozostałymi pakietami w sieci
- funkcja router lub bridge
- klonowanie adresu MAC
- przekierowanie portów
- Call Forwarding - przekierowanie połączeń (no reply, bussy, all)
- Call Transfer - transfer połączeń
- Call Waiting - połączenia oczekujące (wstrzymywanie, wznawianie)
- Caller ID - identyfikacja rozmówcy - numer telefonu, nazwa (również przy rozmowach oczekujących)
- Caller ID Blocking - blokowanie numeru rozmówcy
- szybkie wybieranie
- Dial Plan'y
- Do Not Disturb
PROVISIONING, ADMINISTRACJA, ZARZĄDZANIE:
- administracja z wykorzystaniem przeglądarki internetowej, konfiguracja przez zintegrowany serwer (Integral Web Server)
- konfiguracja z wykorzystaniem klawiatury telefonu poprzez automatyczne odpowiedzi głosowe IVR
- automatyczny provisioning i upgrade przez HTTPS, HTTP, TFTP
- asynchroniczne powiadomienia o możliwości upgrade'u poprzez wiadomości NOTIFY
- nieinwazyjne, wbudowane usługi upgrade'u
- generowanie raportów oraz gromadzenie zdarzeń
- statystyki w wiadomościach BYE
- Syslog & Debug Server Records - konfiguracja Syslog & Debug dla każdej z liniii oraz okreslonych zdarze
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Brak oryginalnego opakowania.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14 x 14 x 2,7 cm |
| Waga | 0,550 kg zestaw |
| Tryb pracy | Router |
| Drugi Tryb Pracy | Switch |
| Trzeci Tryb Pracy | Modem ADSL |
| Klonowanie MAC | Tak |
| Modem ADSL | Nie |
| Modem LTE | Nie |
| Modem VDSL | Nie |
| Polskie Menu | Nie |
| Port USB | Tak |
| Printserver | Nie |
| Server VPN | Nie |
| Switch | Tak |
| VoIP | Tak |
| WAN | Tak |
| Typ portów | RJ-45 |
| Ilość portów | 5 |
| Standard portów | 10/100 |
| Dodatkowe porty | Tak |
| Typ dodatkowych portów | RJ-11 |
| Ilość dodatkowych portów | 2 |
| Standard dodatkowych portów | 10/100 |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Urządzenie modularne | Nie |
| Urządzenie zarządzalne | Tak |
| Protokoły zarządzania | www |
| PoE | Nie |
| Ilość zasilaczy | 1 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Ilość miejsc na moduły | 0 |
| Ilość zainstalowanych modułów | 0 |
| Standardy Sieci WiFi | 802.11 b/g |
| Prędkość WiFi | 54 Mbps |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wbudowana antena | Tak - 1 antena zewnętrzna |
| Gniazdo anteny | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.