Zaloguj się
Edimax BR-6204WG Router
Opis
Wireless 802.11 b/g Broadband Router
Edimax BR-6204WG
- Model: BR-6204WG
- Typ Portów: RJ-45
- Port WAN: 1 x 10/100
- Port LAN: 4 x 10/100
- Chłodzenie: Pasywne
- Urządzenie zarządzalne: Tak
- PoE: Nie
- Zasilacz: Zewnętrzny
- Standard sieci WiFi: 802.11 B/G
- Prędkość WiFi: 54 Mbps
- Pasmo Częstotliwości: 2,4 GHz
- Przycisk WPS: Nie
- Ilość gniazd antenowych: 1
- Typ gniazda antenowego: RP-SMA
- Wymiary: 18,7 x 10 x 3 cm
- Waga: 0,700 kg zestaw
- Stan: Nowy
Dzielenie Połączenia Internetowego
Maksymalizuje korzyści połączenia kablowego lub subskrypcji DSL, BR-6204WG integruje 4 portowy switch i punkt dostępowy standard 802.11b/g, co pozwala na dzielenie połączenia internetowego przewodowo i bezprzewodowo dla 2 lub więcej komputerów. Za sprawą wbudowanego serwera DHCP i funkcji NAT, możliwe jest dzielenie połączenia internetowego nawet z 253 urządzeniami w tym samym czasie.
Łatwa konfiguracja oparta na przeglądarce Web
Łatwa konfiguracja oparta na przeglądarce Web sprawia, że urządzenie jest kompatybilne z większością systemów operacyjnych występujących na rynku, włącznie z Windows 98/XP/2000/Vista, Mac i Linux. Za sprawą szybkich ustawień, które oferuje oprogramowanie routera, możliwe jest uzyskanie połączenia z Internetem w ciągu minut.
Anti DoS SPI Firewall
Gwarantuje bezpieczne i chronione połączenie z Internetem poprzez odseparowanie Internetu Publicznego od waszej prywatnej sieci. Nikt bez waszego zezwolenia nie może podejrzeć, ani też przystąpić do komputerów waszej prywatnej sieci. Zapora blokuje intruzów lub szkodliwe programy, próbujące przedostać się do waszej sieci. Opcjonalne, wysoko zaawansowane funkcje zarządzania, posłużą pomocą w procesie zezwalania wybranym komputerom waszej prywatnej sieci na dostęp do Internetu
Bezprzewodowe szyfrowanie dla zwiększenia bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej
Nasz router chroni waszą bezprzewodową sieć oferując wybór szyfrowania 64/128 bit WEP, WPA-TKIP, WPA-AES, WPA Radius, 802.1x i filtrowanie adresu MAC. Szeroki wybór środków ochrony pomaga chronić waszą sieć przed atakiem hakerskim oraz zapobiega dostępowi innych osób do waszej sieci.
Serwer Wirtualny i DMZ
Nasz router wspiera protokoły VPN Pass through, takie jak IPSec i PPTP, zezwalając, by wasz komputer był połączony z dowolnym serwerem wirtualnym na świecie. Przy włączonej funkcji DMZ, uprawniacie swój komputer do dostępu do informacji, które są blokowane przez zaporę. Innymi słowy, każda informacja na świecie, może być dostępna z poziomu waszego komputera.
Zastosowania Specjalne
Router wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcji, których celem jest zwiększenia waszej satysfakcji z szerokiego dostępu do zasobów Internetu. Funkcja UPnP daje możliwość korzystania z aplikacji, jak messenger i gry. Funkcja przekierowania portów, kojarzenia portów I mapowania portów daje swobodę w korzystania z technologii VoIP, IPcam, IPTV w domu, czyniąc połączenie Internetowe w pełni użytecznym narzędziem.
Możliwość modernizacji oprogramowania w razie niestabilnej pracy
Jeśli wykryjecie jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu routera lub działanie funkcji nie będzie dotrzymywało kroku waszym oczekiwaniom, istnieje możliwość zmodernizowania oprogramowania urządzenia poprzez przeglądarkę internetową. Pozwala to na wydłużenie okresu użytkowania routera.
Adres IP: 192.168.2.1
Login: admin
Hasło: 1234
W zestawie:
- Zasilacz
- Kabel RJ-45
- Dokumentacja
Specyfikacja:
- CPU: Realtek RTL8186
- Moduł Radiowy: Realtek RTL8225
- Pamięć Flash: 2MB NOR Flash
- Pamięć RAM: 16MB SDRAM
- Port WAN: 1 port 10/100BaseT Fast Ethernet
- Porty LAN: 4 porty 10/100BaseT Fast Ethernet
- Antena: Odłączana antena RP-SMA
- Zasilanie: DC 12V 1A
- Temperatura: 0-40° C
- Wilgotność: 0~90% (bez kondensacji)
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Router jest w oryginalnym opakowaniu.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 18,7 x 10 x 3 cm |
| Waga | 0,700 kg |
| Tryb pracy | Router |
| Trzeci Tryb Pracy | Modem ADSL |
| Klonowanie MAC | Nie |
| Modem ADSL | Nie |
| Modem LTE | Nie |
| Modem VDSL | Nie |
| Polskie Menu | Nie |
| Port USB | Nie |
| Printserver | Nie |
| Server VPN | Nie |
| Switch | Tak |
| VoIP | Nie |
| WAN | Tak |
| Typ portów | RJ-45 |
| Ilość portów | 4 |
| Standard portów | 10/100 |
| Dodatkowe porty | Tak |
| Typ dodatkowych portów | RJ-45 |
| Ilość dodatkowych portów | 1 |
| Standard dodatkowych portów | 10/100 |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Urządzenie modularne | Nie |
| Urządzenie zarządzalne | Tak |
| Protokoły zarządzania | www |
| PoE | Nie |
| Ilość zasilaczy | 1 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Standardy Sieci WiFi | 802.11 b/g |
| Prędkość WiFi | 54 Mbps |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Przycisk WPS | Nie |
| Wbudowana antena | Nie |
| Gniazdo anteny | Tak |
| Typ gniazda antenowego | RP-SMA |
| Ilość gniazd antenowych | 1 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.