Zaloguj się
Sitecom WLR-4100 v1 Router
Opis
N300 WiFi Gigabit Router X4
Sitecom WLR-4100 v1
- Model: WLR-4100 v1
- Typ Portów: RJ-45
- Port WAN: 1 x 10/100/1000
- Port LAN: 4 x 10/100/1000
- Chłodzenie: Pasywne
- Urządzenie zarządzalne: Tak
- PoE: Nie
- Zasilacz: Zewnętrzny
- Standard sieci WiFi: 802.11 B/G/N
- Prędkość WiFi: 300 Mbps
- Pasmo Częstotliwości: 2,4 GHz
- Przycisk WPS: Tak
- Wbudowana Antena: 2 anteny wewnętrzne
- Wymiary: 18,3 x 11,5 x 3,5 cm
- Waga: 0,550 kg zestaw
- Stan: Nowy
Adres IP: 192.168.0.1
Login: admin
Hasło: w dokumentacji urządzenia
W zestawie:
- Zasilacz
- Kabel RJ-45
- Dokumentacja
- Stojak (nóżka)
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Brak oryginalnego opakowania.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 18,3 x 11,5 x 3,5 cm |
| Waga | 0,550 kg zestaw |
| Tryb pracy | Router |
| Trzeci Tryb Pracy | Modem ADSL |
| Klonowanie MAC | Nie |
| Modem ADSL | Nie |
| Modem LTE | Nie |
| Modem VDSL | Nie |
| Polskie Menu | Nie |
| Port USB | Nie |
| Printserver | Nie |
| Server VPN | Nie |
| Switch | Tak |
| VoIP | Nie |
| WAN | Tak |
| Typ portów | RJ-45 |
| Ilość portów | 4 |
| Standard portów | 10/100/1000 |
| Dodatkowe porty | Tak |
| Typ dodatkowych portów | RJ-45 |
| Ilość dodatkowych portów | 1 |
| Standard dodatkowych portów | 10/100/1000 |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Urządzenie modularne | Nie |
| Urządzenie zarządzalne | Tak |
| Protokoły zarządzania | www |
| PoE | Nie |
| Ilość zasilaczy | 1 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Standardy Sieci WiFi | 802.11 b/g/n |
| Prędkość WiFi | 300 Mbps |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wbudowana antena | Tak - 2 anteny wewnętrzne |
| Gniazdo anteny | Nie |
| Ilość gniazd antenowych | 0 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.