Zaloguj się
Zyxel P-2812HNU-51C Modem Router
49
Opis
N300 WiFi Gigabit Dual WAN Router
Zyxel P2812HNU-51C
- Model: P-2812HNU-51C
- Typ Portów: RJ-45
- Port WAN: 1 x 10/100/1000
- Port LAN: 4 x 10/100/1000
- Modem ADSL: Tak - ADSL2+
- Chłodzenie: Pasywne
- Urządzenie zarządzalne: Tak
- PoE: Nie
- VoIP: Tak
- Zasilacz: Zewnętrzny
- Standard sieci WiFi: 802.11 B/G/N
- Prędkość WiFi: 300 Mbps
- Pasmo Częstotliwości: 2,4 GHz
- Przycisk WPS: Tak
- Wbudowana Antena: Nie - 1 antena zewnętrzna, nieodkręcana
- Wymiary: 22,4 x 16,9 x 7,8 cm
- Waga: 0,550 kg urządzenie, 0,900 kg komplet
- Stan: używany
Adres IP: 192.168.1.1
Login: admin
Hasło: 1234
W zestawie:
- Zasilacz
SPECYFIKACJA:
- VDSL/ADSL2+ Compliance:
- VDSL2 (G.993.2), band plan Annex A, Annex B
- Support profile 8a, 8b, 8c, d, 12a,12b, 17a, 30a*
- VDSL1 (G.993.1) • ADSL 2+ (G.992.5) support Annex A, B, I, J, M*
- ADSL 2 (G.992.3) support Annex A, B, I, J, L, M*
- ADSL (G.992.1) Annex A, Annex B
- ANSI T1.413 issue 2
- G.INP (G.998.4)*
- G.VECTOR (G.993.5)*
- Router/Bridge Features:
- IEEE 802.1 d transparent bridge
- PPP over Ethernet (RFC 2516)
- MAC encapsulation routing/IPoE
- NAT/NAPT • NAT server (Port forwarding)
- DHCP Client/Server/Relay
- DNS Proxy
- Dynamic DNS
- Static route/policy routing
- IGMP v1, v2, v3*
- ATM traffic classes (UBR, CBR, VBR-rt, VBR-nrt)
- IP QoS (802.1 p, DifTserv, ToS)
- VLAN (802.1 q port based and tag based)
- IP Protocol v6 (IPv6)
- Sieć WiFi:
- 802.11 n 2.4 GHz - 300 Mbps
- Kompatybilny wstecz do 802.11 b/g
- Wireless Protected Setup (WPS)
- WEP data encryption (64/128 bit)
- WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Wi-Fi scheduling
- Kilka SSID (aż do 4)
- Sprzęt:
- WAN:
- Jeden interfejs RJ-11 dla VDSL (over POTS)
- Jedno złącze RJ-45 dla Giga-Ethernet WAN port
- LAN: cztery interfejsy 10/100/1000M Auto MDI/MDI-X RJ-45
- Przyciski: Reset, WPS/WLAN on/off
- Przycisk zmiany DSL/Ethernet WAN
- 2 FXS POTS interface, 1 FXO port on HNULmodels
- 2 USB 2.0 host interface (dla dzielenia plików/wsparcia 3G/serwer wydruku*)
- Wskaźniki LED: PWR/SYS, ETHERNET, DSL, INTERNET, WLAN/WPS, WAN, USB, Phone
- Zasilacz: 12V DC 2A
- WAN:
- Fizyczne:
- Wymiary urządzenia (WxDxH):224 x 169 x 78 mm (8.82" x 6.65" x 3.07')
- Waga: 550 g (1.13 lb.)
- Środowisko operacyjne:
- Temperatura: OX do 40X (32°F do 104°F)
- Wilgotność: 20% do 85% RH (Non-condensing)
- Środowisko przechowywania:
- Temperatura: -20X do 60X (-4°F do 140°F)
- Wilgotność: 20% do 90% RH (Non-condensing)
- Voice over IP:
- SIP v2 (RFC 3261)/SDP (RFC2327/3264)
- RTP/RTCP (RFC1890)
- Codec: G.711, G.729a/b, G.722
- G.168 echo cancellation
- VAD/CNG
- Dynamic jitter buffer
- DTMF
- T.38 FAX relay
- Call Waiting/Transfer/Forward/Hold/Retrieve/Block
- Three way conference
- CLIP/CLIR
- Ochrona:
- SPI firewall
- Generic packet filter
- DOS attack prevention
- Parental control
- USB:
- Printer server*
- File sharing
- 3G dongle**
- Zarządzanie:
- Web GUI (HTTP/HTTPS)
- Command Line Interface (CLI)
- UPnP
- Firmware upgrade via HTTP/FTP/TR-069
- DSL forum TR-069/TR-098/TR-104/TR-064*
- 802.1 ag Connectivity Fault Management (CFM)* * Firmware upgradeable for future enhancement ** Compatibility list base on firmware release
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Brak oryginalnego opakowania.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 22,4 x 16,9 x 7,8 cm |
| Waga | 0,550 kg |
| Tryb pracy | Router |
| Drugi Tryb Pracy | Switch |
| Trzeci Tryb Pracy | Modem ADSL |
| Klonowanie MAC | Nie |
| Modem ADSL | Tak |
| Typ modemu ADSL | ADSL 2+ |
| Modem LTE | Nie |
| Modem VDSL | Nie |
| Polskie Menu | Nie |
| Port USB | Tak |
| Printserver | Tak |
| Server VPN | Nie |
| Switch | Tak |
| VoIP | Tak |
| WAN | Tak |
| Typ portów | RJ-45 |
| Ilość portów | 5 |
| Standard portów | 10/100/1000 |
| Dodatkowe porty | Tak |
| Typ dodatkowych portów | RJ-11 |
| Ilość dodatkowych portów | 3 |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Urządzenie modularne | Nie |
| Urządzenie zarządzalne | Tak |
| Protokoły zarządzania | www |
| PoE | Nie |
| Ilość zasilaczy | 1 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Dodatkowe złącza | USB |
| Standardy Sieci WiFi | 802.11 b/g/n |
| Prędkość WiFi | 300 Mbps |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wbudowana antena | Tak - 1 antena zewnętrzna |
| Gniazdo anteny | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.