Zaloguj się
Paiter 3V 300mA
1
Opis
Oryginalna ładowarka
Paiter
- Model: PTD-030030 EU
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 3V - 300mA - 0,9 Watt
- Wtyk: 2-PIN | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 5 x 3,7, x 2,4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,090 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
maszynki do włosów
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 3,7, x 2,4 cm |
| Waga | 0,090 kg |
| Napięcie - Volt | 3V |
| Natężenie - Amper | 300mA (0.3A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 0,9 W |
| Wtyk | 2-PIN |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.