Zaloguj się
Philips Stacja Dokująca
Opis
Oryginalna stacja dokująca/ładująca
Philips
- Kompatybilny z: BG2020, BG2024, BG2025, BG2026, BG2028, BG2036, BG2038
- Model: HQ850
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 8V - 100mA - 0,8 Watt
- Wtyk: jak na zdjęciu
- Polaryzacja:
- Wymiary:
- Długość przewodu: 130 cm
- Waga: 0,100 kg
- Stan: Nowy
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Brak oryginalnego opakowania.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0,100 kg |
| Napięcie - Volt | 8V |
| Natężenie - Amper | 100mA (0.1A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 0,8 W |
| Wtyk | Inny |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 130 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.