Zaloguj się
Sony 10.5V 1.9A
2
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: VGP-AC10V6
- Oryginalny zamiennik: VGP-AC10V2
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 10.5V - 1.9A - 20 Watt
- Wtyk: 4,7 mm x 1,7 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,7 x 3,6 x 2,6 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,120 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
laptopa Sony Vaio VGN-P11Z
Zasilacz kompatybilny z:
- Sony VGN-P, VGN-P11Z/G, VGN-P11Z/Q, VGN-P11Z/R, VGN-P11Z/W, VGN-P11ZR/G, VGN-P11ZR/R, VGN-P11ZR/W, VGN-P13, VGN-P13G, VGN-P15, VGN-P15G, VGN-P17, VGN-P17G, VGN-P19VN/Q, VGN-P19VRN/Q, VGN-P19WN/Q, VGN-P21S/W, VGN-P21Z/G, VGN-P21Z/Q, VGN-P21Z/R, VGN-P21Z/W, VGN-P21ZR/G, VGN-P21ZR/Q, VGN-P21ZR/R, VGN-P21ZR/W, VGN-P23, VGN-P23G, VGN-P25, VGN-P25G, VGN-P27, VGN-P27G, VGN-P27H, VGN-P29, VGN-P29G, VGN-P29H, VGN-P29Q, VGN-P29VN/Q, VGN-P29VRN/Q, VGN-P31ZK/G, VGN-P31ZK/N, VGN-P31ZK/Q, VGN-P31ZK/R, VGN-P31ZK/W, VGN-P31ZRK/G, VGN-P31ZRK/Q, VGN-P31ZRK/R, VGN-P31ZRK/W, VGN-P39VL/Q, VGN-P39VRL/N, VGN-P39VRL/Q
- VPCP11S1E/B, VPCP11S1E/D, VPCP11S1E/G, VPCP11S1E/P, VPCP11S1E/W, VPCP11S1R/B, VPCP11S1R/D, VPCP11S1R/G, VPCP11S1R/P, VPCP11S1R/W, VPCP11Z9E/B, VPCP11Z9R/B
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,7 x 3,6 x 2,6 cm |
| Waga | 0,120 kg |
| Napięcie - Volt | 10.5V |
| Natężenie - Amper | 1.9A (1900mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 20 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 4,7 mm x 1,7 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.