Zaloguj się
Sony 12V 1.4A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: AC-NX1W
- Input: 110-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 1.4A - 16,8 Watt
- Wtyk: 5 mm x 3 mm + PIN (igła) | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,7 x 4,7 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,180 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Media Player: SMP-100, SMP-200
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,7 x 4,7 x 3,1 cm |
| Waga | 0,180 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 1.4A (1400mA) |
| Input | 110 - 240V |
| Moc zasilacza | 16,8 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 5 mm x 3 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Robert
Jakość w niskiej cenie !!
ARTUR
DOKŁADNIE TAKI JAK W INSTRUKCJI
Rafal
Polecam sklep, obsługa klienta i doradztwo na wysokim poziomie. Tylko tutaj mieli zasilacz z końcówką do starego sprzętu sprzed 15 lat. Ramka cyfrowa poszłaby do kosza a tak jeszcze posłuży. Zasilacz w ładnym stanie, sprzęt po podpięciu działa.