Zaloguj się
Sony 12V 1A
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: AC-L1210WW
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 1A - 12 Watt
- Wtyk: 5 mm x 3 mm + PIN | Prosty | Długość wtyczki: 10 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 9 x 5,2 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 100 cm
- Waga: 0,120 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
DVD i Blue-ray firmy Sony i innych o tych parametrach np:
- BDP-S1500/S5500
- RMT-VB100U
- BDP-BX670 BDP-S6700
- BDP-BX370, BDP-S1700, BDP-S3700
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9 x 5,2 x 3,2 cm |
| Waga | 0,120 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 1A (1000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 12 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 4,9 mm x 3,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.