Zaloguj się
I.T.E. 12V 2.5A
149
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
I.T.E.
- Model: NU30-4120250-I3
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2.5A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,8 X 4,5 X 3,1 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,230 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
AIRAVE Airvana Sprint Access Point HubBub C1-600-RT
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,8 X 4.5 X 3.1 cm |
| Waga | 0,230 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.