Zaloguj się
Juniper 12V 2.5A
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Juniper
- Model: EADP-30FB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2.5A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 12 x 5,2 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,230 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Switch z Serii SRX: SRX100 i SRX210
WAŻNE: zasilacz do serii przełączników bez PoE - wszystko zależy od wersji i modelu posiadanego sprzętu.
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12 x 5,2 x 3,1 cm |
| Waga | 0,230 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.