Zaloguj się
Phihong 12V 2.5A
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Phihong
- Model: PSA31U-120
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2.5A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Minus w środku
- Wymiary: 11,3 x 6,1 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,260 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Dostępny jest również taki sam zasilacz, lecz z odwróconą polaryzacją - plus w środku.
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
OmniBook 2000CT F1376A
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,3 x 6,1 x 3,4 cm |
| Waga | 0,260 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Minus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.