Zaloguj się
LG 12V 2A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
LG
- Model: ADS-24NP-12-1 12024G
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2A - 24 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 9,7 x 5,3 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 120 cm
- Waga: 0,190 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z monitorami Samsung / LG / IBM, między innymi do modeli takich jak:
- L1760TR / L1552S / L1553S / W2284F /
- E1950T / W1643 / W1943 / E2050T /
- E1940S / W2486L / E2250V / E2350V / E2240S
- PN EAY60678302 / S19B300B / E1941 / L185B
- W1643C, W1943V, W1943SE
- E1940S, E1950TV, E1960T
- E2050T, E2060T, E2240S
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 2A ( 24 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9,7 x 5,3 x 3,3 cm |
| Waga | 0,190 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.