Zaloguj się
Lenco 12V 3.33A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Lenco
- Model: MPA-690
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3.33A - 40 Watt
- Wtyk: 3,7 mm x 1,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,3 x 5,8 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 90 cm + 150 cm
- Waga: 0,320 kg
- Stan: Używany
Zasilacz kompatybilny z:
Coby KTF-DVD1070 Portable DVD Player (10")
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 3.33A ( 40 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,3 x 5,8 x 3,4 cm |
| Waga | 0,320 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3.33A (3330mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 40 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,7 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Typ | Desktop |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.