Zaloguj się
Moso 12V 3.33A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Moso
- Model: MSA-Z3330IC12.0-48W-Q
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3.33A - 40 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,3 x 5,3 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,260 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
rejestratora DS-7100HQHI-K1
Zasilacz kompatybilny z kamerami i rejestratorami firmy HIKVISION.
Pasuje do Series Model:
- DS-7100HQHI-K1, DS-7104HQHI-K1, DS-7108HQHI-K1, DS-7116HQHI-K1
- DS-7200HQHI-K1, DS-7204HQHI-K1, DS-7208HQHI-K1, DS-7216HQHI-K1, DS-7200HQHI-K2, DS-7208HQHI-K2, DS-7216HQHI-K2, DS-7200HQHI-K/P, DS-7204HQHI-K1/P, DS-7208HQHI-K2/P, DS-7216HQHI-K2/P, DS-7200HUHI-K1, DS-7204HUHI-K1, DS-7208HUHI-K1, DS-7200HUHI-K2, DS-7204HUHI-K2, DS-7208HUHI-K2, DS-7216HUHI-K2, DS-7200HUHI-K/P, DS-7204HUHI-K1/P, DS-7208HUHI-K2/P
- DS-7300HQHI-K4, DS-7304HQHI-K4, DS-7308HQHI-K4, DS-7316HQHI-K4, DS-7300HUHI-K4, DS-7304HUHI-K4, DS-7308HUHI-K4, DS-7316HUHI-K4
- DS-9000HUHI-K8, DS-9008HUHI-K8, DS-9016HUHI-K8
- DS-7200HTHI-K1, DS-7204HTHI-K1, DS-7200HTHI-K2, DS-7204HTHI-K2, DS-7208HTHI-K2
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,3 x 5,3 x 3,7 cm |
| Waga | 0,260 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3.33A (3330mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 40 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.