Zaloguj się
Samsung 12V 3.34A + PIN
43
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy
Samsung
- Model: PN4012NL
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3.34A - 40 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN (Igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,8 x 6 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 145 cm
- Waga: 0,285 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
monitora Samsung PX2370
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z monitorami SAMSUNG:
- SyncMaster P2070, P2270, P2370, P2070G, P2270G, P2370G
- 971 P
- LS23WHUKFK, P2070H, P2370G, PX2370
- SYNCMASTER BX2035, SYNCMASTER BX2050, SYNCMASTER BX2235, SYNCMASTER BX2235, SYNCMASTER BX2250, SYNCMASTER BX2335, SYNCMASTER BX2350, SYNCMASTER BX2450, SYNCMASTER BX2450L
- XL2270, XL2370, XL2370
oraz LG:
- W1943 E1940 E2340
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,8 x 6 x 3,2 cm |
| Waga | 0,285 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3.34A (3340mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 40 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 145 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Robert
Zasilacz pracuje prawidłowo. Dostawa zgodna z zamówieniem. polecam
Artur
Bez zastrzeżeń, działa - polecam produkt.