Zaloguj się
Casio 12V 3.5A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Casio
- Model: AD-S42120A
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3.5A - 42 Watt
- Wtyk: 4,9 mm x 3,1 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 5 x 2,8 x 11,5 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,200 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Stacji dokującej Casio IT-600.
Zasilacz kompatybilny z stacją dokującą:
- Casio IT-600
- HA-D30CHG
- HA-D60IO
- HA-D62IO
oraz kompatybilną z terminalami:
- DT-900 Series
- DT-930 Series
- DT-X5 Series
- DT-X10 Series
- DT-X7 Series
- DT-X11 Series
- IT-10 Series
- IT-500 Series
- IT-600 Series
- IT-3000 Series
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 2.8 x 11.5 cm |
| Waga | 0,200 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3.5A (3500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 42 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 4,9 mm x 3,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.