Zaloguj się
Philips 12V 300mA
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Philips
- Model: LFH 155NB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 300mA - 3,6 Watt
- Wtyk: 5 mm x 3 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,8 x 3,6 x 2,4 cm
- Długość przewodu: 200 cm
- Waga: 0,100 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Type: SM-T13-04-1/ 15.1325
Kompatybilne modele: LFH0155/52, LFH0155/62, LFH0155/N
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- Philips Desktop 710 Analog Mini Cassette Transcription System with Earphones, Foot Control and Power Supply (Model# LFH0710/52B) 710 , 720 , 725 ,730 LFH710 , LFH 710 , LFH-710 , LFH0710/52B
- Philips LFH 710 Mini Cassette Dictation Transcription Desktop Transcriber
- Philips LFH 720 Mini Cassette Dictation Transcription Desktop Transcriber
- Philips LFH 725 Mini Cassette Dictation Transcription Desktop Transcriber
- Philips LFH 730 Mini Cassette Dictation Transcription Desktop Transcriber
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,8 x 3,6 x 2,4 cm |
| Waga | 0,100 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 300mA (0.3A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 3,6 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 5 mm x 3 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.