Zaloguj się
APD 12V 3A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
APD
- Model: DA-36M12
- Input: 200-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3A - 36 Watt
- Wtyk: 6 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,8 x 6,2 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 120 cm
- Waga: 0,245 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
VIRGIN MEDIA TiVo CT8685
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,8 x 6,2 x 3,3 cm |
| Waga | 0,245 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3A (3000mA) |
| Input | 200 - 240V |
| Moc zasilacza | 36 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.