Zaloguj się
Hipro 12V 4.16A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Hipro
- Model: HP-A0501R3D1
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 4.16A - 50 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11 x 6,2 x 3 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,300 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z terminalami:
- HP Compaq t5500 Thin Client, 700MHz
- HP Compaq t5510 Thin Client
- HP Compaq t5510 Thin Client, 800MHz
- HP Compaq t5515 Series Thin Client, 800MHz
- HP Compaq t5520 Thin Client, 800MHz
- HP Compaq t5525 Thin Client, 800MHz
- HP Compaq t5530 Thin Client
- HP Compaq t5700 Thin Client
- HP Compaq t5700 Thin Client, 1.2GHz
- HP Compaq t5700 Thin Client, 733MHz
- HP Compaq t5710 Thin Client, 1.1GHz
- HP Compaq t5710 Thin Client, 1.2GHz
- HP Compaq t5710 Thin Client, 800MHz
- HP Compaq t5720 Thin Client
- HP Compaq t5720 Thin Client, 1.5GHz
- HP Compaq t5720 Thin Client, NX1500
- HP Compaq t5720 Thin Client, XPe
- HP Compaq t5725 Thin Client
- HP Compaq t5730 Thin Client
- HP Compaq t5730 Thin Client, WinXPE
- HP Compaq t5735 Thin Client, Linux
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać rysy i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11 x 6,2 x 3 cm |
| Waga | 0,300 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 4.16A (4160mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 50 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.