Zaloguj się
Li Shin 12V 4.16A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Li Shin
- Model: LSE9901B1250
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 4.16A - 50 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 11 x 6,4 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,275 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zamiennik:
- LSE9901B1250, FSP050-1AD101, 12344-1005 or D1270365G
Pasuje do monitorów LCD takich jak:
- Acer AC501 Acer AC711 Acer AC915 Acer AF705 Acer AL506 Acer AL511
Acer AL512 Acer AL532 Acer AL712 Acer AL713 Acer AL715 Acer AL716
Acer AL722 Acer AL732 Acer AL922 Acer LCD Monitor - AG Neovo F-415 AG Neovo F-417 AG Neovo F-419 AG Neovo LCD Monitor
AG Neovo M-15 AG Neovo S15T AG Neovo S15V AG Neovo S-17 AG Neovo S-18
AG Neovo S-19 AG Neovo X-174 AG Neovo X-215 - Batesias BALT15 Batesias BALT17S Batesias BT-1711 Batesias CL-150P
Batesias V171RTNRA Batesias V171RUXRA Batesias V171RUXRSA
Batesias V172RTNRA Batesias V175RUXRA Batesias V175RUXRSA
Batesias VMT201-1-D - BenQ FP2081 BenQ FP450 BenQ FP547 BenQ FP553 BenQ FP557 BenQ FP563
BenQ FP567 BenQ FP581 BenQ FP581 BenQ FP591 BenQ FP731 BenQ FP747
BenQ FP767 BenQ FP791 BenQ FP855 BenQ FP991 BenQ LCD Monitor - Gem GL-150L Gem GL-180TUA Gem GL-1821A Gem GL-190Z2 Gem GL-1920A
Gem GL-1920B Gem GL-1920S Gem GL-500A Gem GL-556A Gem GL-70FA
Gem GL-715A Gem GL-812A Gem GL-821A Gem GL-822A Gem GL-JT166S
Gem GL-L17AAM Gem GL-T2315U Gem GL-T2315U - Hitachi EM Hitachi LCD
- KDS Radius RAD-5 KDS Radius Rad-7c
- Megavision MV140 Megavision MV151 Megavision MV170 Megavision MV171
Megavision MV173 - Microtek 710S Microtek C593 Microtek C783GM Microtek C997SD
- Mitsubishi DV150
- Monitor KDS LCD Monitor
- Neso LD500 Neso LD500V Neso LD530 Neso LD700V Neso LD730
Neso PIXOAT700S - Planer PL191M
- Princeton LCD Monitor Princeton Senergy 2081 Princeton Senergy 561
Princeton Senergy 561 Princeton Senergy 561 Princeton Senergy 751
Princeton Senergy 850 Princeton Senergy 981 - Radius LCD Monitor Radius RAD-5(4.8mm or 5.5mm connector?) Radius Rad-7c
Radius Rad-9P - Slimage 100DWHI Slimage 400A Slimage 401MSR Slimage 510A Slimage 610A
Slimage 710A Slimage 821A - SYS 180TUA
- Viewsonic Q170 Viewsonic Q170B
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 4.16A ( 50 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11 x 6,4 x 3,3 cm |
| Waga | 0,275 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 4.16A (4160mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 50 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.