Zaloguj się
Sony 12V 4A
5
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: NSR-AC1
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 4A - 48 Watt
- Wtyk: 5 mm x 3 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: 10 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 12,8 x 5,6 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,370 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
kamery Sony EVI-HD7V
Zasilacz kompatybilny z:
- Dell LCD Monitors
- 1900FP, 1703FP, 1503FP, 1500FP, 15-19" LCD Monitors
- Samsung LCD Monitors
- SyncMaster 770 TFT, SyncMaster 760V TFT, SyncMaster 570V TFT, SyncMaster 570S TFT, SyncMaster 152T, SyncMaster 152B, SyncMaster 150MP, SyncMaster 1501MP, LTN1565, LTM1555
- Sony Video Camera
- External DVD Burner DRX-530UL, EVI-HD7V, EVI-HD3V, EVI-HD1, EVI-D70P, EVI-D70, EVI-D31, EVI-D100P, EVI-D100, BRC-Z700, BRC-H700, BRC-300P
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12,8 x 5,6 x 3,7 cm |
| Waga | 0,370 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 4A (4000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 48 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 5 mm x 3 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.