Zaloguj się
Li Shin 12V 5.83A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Li Shin
- Model: 0451B1270
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 5.83A - 70 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 15 x 6 x 3,5 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,400 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 5.83A ( 70 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 6 x 3,5 cm |
| Waga | 0,400 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 5.83A (5830mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 70 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.