Zaloguj się
Planar 12V 6A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Planar
- Model: PPA7212U
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 6A - 72 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 17,3 x 7,1 x 5 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,700 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- Samsung SHR-1040 Real Time DVR
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 17,3 x 7,1 x 5 cm |
| Waga | 0,700 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 6A (6000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 72 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.