Zaloguj się
Cincon 12V 8.33A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Cincon
- Model: TR100A120
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 8.33A - 100 Watt
- Wtyk: Jak na zdjęciu
- Polaryzacja:
- Wymiary: 15 x 7 x 3,5 cm
- Długość przewodu: 115 cm
- Waga: 0,510 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 8.33A ( 100 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 7 x 3,5 cm |
| Waga | 0,510 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 8.33A (8330mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Wtyk | Inny |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 115 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.