Zaloguj się
Samsung 14V 1.072A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Samsung
- Model: A1514_DSM
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 14V - 1.072A - 15 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 9,5 x 3,9 x 3 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,120 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z monitorami Samsung:
- S19C150F, S19C150N, S19C150F, S19C150SF
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 14V
z obciążeniem maksymalnym 1.072A ( 15 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9,5 x 3,9 x 3 cm |
| Waga | 0,120 kg |
| Napięcie - Volt | 14V |
| Natężenie - Amper | 1.072A (1072mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 15 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.