Zaloguj się
Dell 14V 3A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Dell
- Model: AD-4214N
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 14V - 3A - 42 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN (Igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 12,1 x 6,3 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 170 cm
- Waga: 0,300 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
monitorów DELL 1701FP, 1702FP, 1500FP, 1900FP
Zasilacz kompatybilny również z monitorami:
- SAMSUNG SyncMaster:
- LTM1555, LTN1565
- SYNCM150MP, SYNCM152B, SYNCM152T
- SYNCM170T, SYNCM172B, SYNCM172S, SYNCM172T
- SYNCM180T
- SYNCM191T, SYNCM192t
- SYNCM570STFT, SYNCM570VTFT
- SYNCM760VTFT, SYNCM770TFT
- SyncMaster SA300
- SM150MP, SM152B, SM152T
- SM170T, SM172B, SM172b, SM172T
- SM180T
- SM191T, SM192T
- SM570STFT, SM570VTFT
- SM760VTFT, SM770TFT
- LTN1565
- SYNCM1501MP
- SYNCM171P
- SMLTN1565
- SM1501MP
- SM171P
- SyncMaster 170T, 172B, 172S
- S172T, 171P 17", 180T 18"
- 191T, 192T
- IBM:
- 6657-XXX, 6658-XXX, 9512-XXX
- 6657-XXX, 6658-XXX, 9512-XXX
- Compaq:
- PE1206, PE1209 ,C24F390, C32F391, C27F398, C27F591, S32F351
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12,1 x 6,3 x 3,1 cm |
| Waga | 0,300 kg |
| Napięcie - Volt | 14V |
| Natężenie - Amper | 3A (3000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 42 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 170 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.