Zaloguj się
Compaq 18.75V 3.15A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Compaq
- Model: 2872A Series
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 18.75V - 3.15A - 59 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 1,9 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 12,1 x 7,2 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 45 cm
- Waga: 0,320 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C5 (koniczynka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
laptopa Compaq Armada 1560DM
Zasilacz kompatybilny z:
- Compaq Armada Series:
- 1560DM, 4100, 4110, 4110D, 4115, 4120, 4120T, 4125D, 4125T, 4130T, 4131T, 4150, 4150T, 4160T, 4200, 4210, 4210T, 4220, 4220T
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski lub drobne przebarwienia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12,1 x 7,2 x 3,7 cm |
| Waga | 0,320 kg |
| Napięcie - Volt | 18.75V |
| Natężenie - Amper | 3.15A (3150mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 59 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 1,9 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 45 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C5 (koniczynka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.