Zaloguj się
Sony 18V 2.6A + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: AC-E1826L
- Zamiennik: AC-E1826 , ACDP-001 , DCGP CM-1
- Input: 120-240V , 50-60Hz
- Output: 18V - 2.6A - 46,8 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 12 x 5,2 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 110 cm
- Waga: 0,250 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
monitorów LCD Sony SDM-V72W oraz SDM-V72W/B
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 18V
z obciążeniem maksymalnym 2.6A ( 46,8 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12 x 5,2 x 3,3 cm |
| Waga | 0,250 kg |
| Napięcie - Volt | 18V |
| Natężenie - Amper | 2.6A (2600mA) |
| Input | 120 - 240V |
| Moc zasilacza | 46,8 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 110 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.