Zaloguj się
Medical Power Supply 18V 5A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Medical Power Supply
- Model: MW116KA1800Q06
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 18V - 5A - 90 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 13,1 x 7,8 x 4,6 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,530 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- Koncentrator tlenu Philips Respironics EverGo
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 13,1 x 7,8 x 4,6 cm |
| Waga | 0,530 kg |
| Napięcie - Volt | 18V |
| Natężenie - Amper | 5A (5000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.