Zaloguj się
Phihong 18V 800mA
2
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Phihong
- Model: PSA15W-180
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 18V - 800mA - 14,4 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,1 x 6,6 x 2,5 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,190 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
routerów i switchy Cisco 800/SOHO SERIES-FOR 831, 836, 837 and SOHO 91, 96, 97 ROUTERS
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,1 x 6,6 x 2,5 cm |
| Waga | 0,190 kg |
| Napięcie - Volt | 18V |
| Natężenie - Amper | 800mA (0.8A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 14,4 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.