Zaloguj się
Sony 19.5V 2.35A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: ACDP-045S03
- Zamiennik: ACDP-045S01, ACDP-045S02
- Input: 100-240V, 50-60Hz
- Output: 19.5V - 2.35A - 45 Watt
- Wtyk: 6,5 mm x 4,4 mm + PIN (igła) | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 14,4 x 5,5 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,230 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z telewizorami:
- KDL-32WD603
- KDL-32R500C
- KDL-32W600D
- KDL-32W655D
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14,4 x 5,5 x 3,1 cm |
| Waga | 0,230 kg |
| Napięcie - Volt | 19.5V |
| Natężenie - Amper | 2.35A (2350mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 45 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6,5 mm x 4,4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.