Zaloguj się
Sony 19.5V 5.2A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sony
- Model: ACDP-100D01
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 19.5V - 5.2A - 100 Watt
- Wtyk: 6,5 mm x 4,4 mm + PIN (igła) | Kątowy| Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 15,1 x 6,8 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,420 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z telewizorami:
- KDL-24W605A
- KDL-32W600A
- KDL-32W603A
- KDL-24W605A
- KDL-43W805C
- KDL-32W600A
- KDL-43W807C
- KDL-32W603A
- KDL-43W808C
- KDL-32W605A
- KDL-43W809C
- KDL-32W650A
- KDL-48R483B
- KDL-32W651A
- KDL-48W585B
- KDL-32W653A
- KDL-48W605B
- KDL-32W654A
- KDL-48W705C
- KDL-32W655A
- KDL-50W656A
- KDL-32W656A
- KDL-50W685A
- KDL-32W705B
- KDL-50W705B
- KDL-32W705C
- KDL-50W706B
- KDL-32W706B
- KDL-50W755C
- KDL-40R450B
- KDL-50W756C
- KDL-40R453B
- KDL-50W805B
- KDL-40R455B
- KDL-50W805C
- KDL-40R480B
- KDL-50W807C
- KDL-40R483B
- KDL-50W808C
- KDL-40R485B
- KDL-50W809C
- KDL-40W605B
- KDL-50W815B
- KDL-40W705C
- KDL-50W817B
- KDL-42W650A
- KDL-50W828B
- KDL-42W651A
- KDL-50W829B
- KDL-42W653A
- KDL-55W755C
- KDL-42W654A
- KDL-55W756C
- KDL-42W655A
- KDL-55W805B
- KDL-42W656A
- KDL-55W805C
- KDL-42W705B
- KDL-55W807C
- KDL-42W706B
- KDL-55W808C
- KDL-42W805B
- KDL-55W809C
- KDL-42W815B
- KDL-55W815B
- KDL-42W817B
- KDL-55W817B
- KDL-42W828B
- KDL-55W828B
- KDL-42W829B
- KDL-55W829B
- KDL-43W755C
- KDL-60W605B
- KDL-43W756C
- KDL-42W829B
- KDL-50W829B
- KDL-43W800C
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 19.5V
z obciążeniem maksymalnym 5.2A ( 100 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15,1 x 6,8 x 3,2 cm |
| Waga | 0,420 kg |
| Napięcie - Volt | 19.5V |
| Natężenie - Amper | 5.2A (5200mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6,5 mm x 4,4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.