Zaloguj się
FSP 19V 4.74A 3-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
FSP
- Model: FSP090-DMAB1
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 19V - 4.74A - 90 Watt
- Wtyk: 3-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 15,8 x 5,7 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 145 cm
- Waga: 0,440 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 19V
z obciążeniem maksymalnym 4.74A ( 90 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15,8 x 5,7 x 3,2 cm |
| Waga | 0,440 kg |
| Napięcie - Volt | 19V |
| Natężenie - Amper | 4.74A (4740mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Wtyk | 3-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 145 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.