Zaloguj się
I.T.E. 22V 4A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
I.T.E.
- Model: PWI35RA2400F03
- Input: 100-250V , 50-60Hz
- Output: 22V - 4A - 88 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 23 x 7,5 x 5,2 cm
- Długość przewodu: 100 cm
- Waga: 0,950 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz można zastosować między innymi do Bram garażowych.
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 22V
z obciążeniem maksymalnym 4A ( 88 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 23 x 7,5 x 5,2 cm |
| Waga | 0,950 kg |
| Napięcie - Volt | 22V |
| Natężenie - Amper | 4A (4000mA) |
| Input | 100 - 250V |
| Moc zasilacza | 88 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.