Zaloguj się
VeriFone 24V 1.7A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
VeriFone
- Model: UP04041240
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 24V - 1.7A - 40,8 Watt
- Wtyk: 7,8 mm x 4 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11 x 5,1 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 240 cm
- Waga: 0,285 kg
- Stan: Używany
Zasilacz kompatybilny z terminalami:
- VERIFONE OMNI 3740
- VERIFONE OMNI 3750
Zasilacz można stosować jako zamiennik poniższych modeli
- CPS05792-3A
- AU1412403n
- PWR252-001-01-B
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 24V
z obciążeniem maksymalnym 1.7A ( 40,8 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11 x 5,1 x 3,2 cm |
| Waga | 0,285 kg |
| Napięcie - Volt | 24V |
| Natężenie - Amper | 1.7A (1700mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 40,8 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 7,8 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 240 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.