Zaloguj się
Phihong 24V 2.5A 8-PIN
2
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Phihong
- Model: PSA65U-240U
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 24V - 2.5A - 60 Watt
- Wtyk: 8-PIN okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 15 x 7 x 4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,550 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 24V
z obciążeniem maksymalnym 2.5A ( 60 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 7 x 4 cm |
| Waga | 0,550 kg |
| Napięcie - Volt | 24V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 60 W |
| Wtyk | 8-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.