Zaloguj się
Samsung 24V 2.5A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Samsung
- Model: A6024_FPN
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 24V - 2.5A - 60 Watt
- Wtyk: 6 mm x 4 mm + PIN (igła) | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,1 x 5,6 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,250 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Kompatybilny z głośnikami Samsung PS-EW1-2 i innymi SoundBar:
- HW-H750, HW-H450
- HW-H550
- HW-E550
- HW-F355, HW-F550
- HW-J355, HW-J370
- HW-J450, HW-J470
- HW-J550, HWJ551
- HW-J650
- HW-J7500, HW-J7500R, HW-J7501, HW-J7501R
- HW-J8500, HW-J8500R
- HW-JM35, HW-JM37, HW-JM4
- HW-H750HW-K450XY(Version ZZ01)
- HW-K550XY(Version ZZ01)
- HW-K651XY(Version ZZ01)
- HW-K550XY(Version 0001)
- HW-J450XY(Version ZZ01)
- HW-M450XY(Version ZZ01)
- HW-M550XY(Version ZZ01)
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 24V
z obciążeniem maksymalnym 2.5A ( 60 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,1 x 5,6 x 3,1 cm |
| Waga | 0,250 kg |
| Napięcie - Volt | 24V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 60 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 6 mm x 4 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.