Zaloguj się
Tiger Power 24V 2.5A 3-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Tiger Power
- Model: TG-6001-24V
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 24V - 2.5A - 60 Watt
- Wtyk: 3-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 11 x 6,2 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,360 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
drukarki TM-U950
Kompatybilny z:
- POS PRINTERsTM-T88II, III, IV
- TM-U295
- TM-U375
- TM-U675
- TM-U950
- TM-H5000, II
- TM-H6000, II
- TM-T60
- H5000
- M122A
- PS-170
- PS-180
- i inne ...
Zamiennik dla:
- TM J7100
- TM U200, TM U200A, TM U200B, TM U200PB, TM U200PD
- TM U295
- TM U300, TM U300A, TM U300B, TM U300C, TM U300D, TM U300PA, TM U300PC
- TM U325, TM U325D, TM U325PD
- TM U375, TM U375P
- TM U590P
- TM U925, TM U950P
- TM-H5000, TM-H6000.
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11 x 6,2 x 3,2 cm |
| Waga | 0,360 kg |
| Napięcie - Volt | 24V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 60 W |
| Wtyk | 3-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.