Zaloguj się
Respironics 26V 2.3A 3-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Respironics
- Model: MW112RA2600N04
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 26V - 2.3A - 60 Watt
- Wtyk: 3-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 14,6 x 6,8 x 4,2 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,510 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Philips BiPAP Synchrony
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14,6 x 6,8 x 4,2 cm |
| Waga | 0,510 kg |
| Napięcie - Volt | 26V |
| Natężenie - Amper | 2.3A (2300mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 60 W |
| Wtyk | 3-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.