Zaloguj się
Delta Electronics 3.5V 8A 7-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Delta Electronics
- Model: ADP-62AB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 3.5V - 8A - 28 Watt
- Wtyk: 7-PIN Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 15 x 6,6 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,690 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
URZĄDZENIA POLYCOM VS-4000
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15 x 6,6 x 3,4 cm |
| Waga | 0,690 kg |
| Napięcie - Volt | 3.5V |
| Natężenie - Amper | 8A (8000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 28 W |
| Wtyk | 7-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.