Zaloguj się
Bestec 32V 2.5A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Bestec
- Model: BPA-8001WW
- HP P/N: C9931-80001
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 32V - 2.5A - 80 Watt
- Wtyk: 6,3 mm x 3 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 14,5 x 7 x 4,1 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,540 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z drukarkami:
- HP SKANJET 8200
- HP SKANJET 8250
- HP SKANJET 8270
- HP SKANJET 8290
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14,5 x 7 x 4,1 cm |
| Waga | 0,540 kg |
| Napięcie - Volt | 32V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 80 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 6,3 mm x 3 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.