Zaloguj się
Sinpro 36V 2.22A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Sinpro
- Model: SPU80-110
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 36V - 2.22A - 80 Watt
- Wtyk: Micro 4-DIN
- Wymiary: 14,5 x 7,7 x 4,3 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,610 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 36V
z obciążeniem maksymalnym 2.22A ( 80 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14,5 x 7,7 x 4,3 cm |
| Waga | 0,610 kg |
| Napięcie - Volt | 36V |
| Natężenie - Amper | 2.22A (2220mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 80 W |
| Wtyk | 4-DIN |
| Wymiary wtyku | Brak |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Krzysztof
Zasilacz działa bez zarzutów, trochę większy gabaryt niż mój poprzedni o tej samych parametrach. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Polecam
Marcin
Błyskawiczna wysyłka, zasilacz ok, działa bez zarzutów.