Zaloguj się
Delta Electronics 48V 917mA + PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Delta Electronics
- Model: EADP-48EB B
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 917mA - 44 Watt
- Wtyk: 7,4 mm x 5 mm + PIN (igła) | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 13,5 x 6 x 3,5 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,360 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
urządzeń Cisco CP-PWR-CUBE-4
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / komputerowy / trapezowy) - kliknij tutaj
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 13,5 x 6 x 3,5 cm |
| Waga | 0,360 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 917mA (0.917A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 44 W |
| Wtyk | Tulejowy + PIN (igła) |
| Wymiary wtyku | 7,4 mm x 5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.