Zaloguj się
Symbol 48V 2.5A 6-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Symbol
- Model: SBL-A12T
- P/N: 50-24000-060R
- Input: 100-250V , 47-63 Hz
- Output: 48V - 2.5A - 120 Watt
- Wtyk: 6-PIN Molex
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 18 x 11,5 x 4,5 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,920 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 2.5A ( 120 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski lub drobne przebarwienia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18 x 11,5 x 4,5 cm |
| Waga | 0,920 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 100 - 250V |
| Moc zasilacza | 120 W |
| Wtyk | 6-PIN |
| Wymiary wtyku | Molex |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.