Zaloguj się
Delta Electronics 48V 3.125A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Delta Electronics
- Model: DPSN-150JB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 3.125A - 150 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 16,5 x 8,5 x 4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,800 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 3.125A ( 150 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski lub drobne przebarwienia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 16,5 x 8,5 x 4 cm |
| Waga | 0,800 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 3.125A (3125mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 150 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.