Zaloguj się
Axis 48V 350mA PoE
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop) PoE
Axis
- Model: T8120 MDSPN 1P 5026-001-01
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 350mA - 16,8 Watt
- Wtyk: 2 x RJ-45
- Polaryzacja:
- Wymiary: 14 x 5,2 x 3,4 cm
- Długość przewodu: BRAK
- Waga: 0,190 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 350mA ( 16,8 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 14 x 5,2 x 3,4 cm |
| Waga | 0,190 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 350mA (0.35A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 16,8 W |
| Wtyk | RJ-45 |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.