Zaloguj się
Delta Electronics 48V 380mA
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Delta Electronics
- Model: ADP-18PB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 380mA - 18 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,6 x 5,9 x 2,9 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,220 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Cisco 7975
Zasilacz kompatybilny z:
- Cisco 7975 Power Supply
- Cisco 7971 Power Supply
- Cisco 7970 Power Supply
- Cisco 7965 Power Supply
- Cisco 7962 Power Supply
- Cisco 7961 Power Supply
- Cisco 7961 Power Supply
- Cisco 7960 Power Supply
- Cisco 7945 Power Supply
- Cisco 7942 Power Supply
- Cisco 7941 Power Supply
- Cisco 7941 Power Supply
- Cisco 7940 Power Supply
- Cisco 7912 Power Supply
- Cisco 7905 Power Supply
- Cisco 7902 Power Supply
- Linksys One PHM1200, PHB1100
- Linksys One VGA2000, VGA2100, VGA2200, VGD2400
- Linksys One APP1000
- CISCO 34-1977-03
- Aironet Access Point (Model: AP-350, AP-1100, AP-1120, AP1220B, AP1231G, AP1230A)
- CP-7960G, CP-7960G-CH1, CP-7960, CP-7960-CH1
- CP-7940G, CP-7940-CH1, CP-7940
- CP-7914 (Keypad Expansion Module for 7960)
- CP-7912G, CP-7912G-CH1, CP-7912, CP-7912-CH1
- CP-7910G, CP-7910G+SW
- CP-7905G, CP-7905G-CH1, CP-7905, CP-7905-CH1
- CP-7902G, CP-7902G-CH1, CP-7902, CP-7902-CH1
- AP-350
- AP-1100
- AP-1200
- 7902G
- 7910G+SW
- CP-7940G
- 7905G
- CP-7912G
- CP-7960G
- 7910G
- CP-7914
- CP-7971G-GE
- CP-7970G
- CP-7961G-GE, CP-7961G
- CP-7960G, CP-7960
- CP-7941G-GE, CP-7941G
- CP-7940G, CP-7940
- CP-7912G, CP-7912
- CP-7905G, CP-7905
- CP-7902G, CP-7902
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 380mA ( 18 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać rysy i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,6 x 5,9 x 2,9 cm |
| Waga | 0,220 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 380mA (0.38A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 18 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.