Zaloguj się
3Com I.T.E. 48V 420mA PoE
Opis
Oryginalny zasilacz PoE
3Com I.T.E.
- Model: PW130
- Input: 100-250V, 50-60Hz
- Output: 48V - 420mA - 20 Watt
- Wtyk: RJ-45
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,1 x 6,6 x 3,9 cm
- Waga: 0,220 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Przykładowe zastosowanie:
- ITE Rev A Type RA4800F05
- Teramax P/N.: 104-100148
- 3COM PW130 P/N.: 61-0127-001
- ShoreTel ShorePhone PW130 300-1016-01
- Ault ITE PW130 PoE Injector - PoE VoIP P/N.: 74-3902-01
- Proxim PW130 Power PoE UNIVERSAL 20 WATT INJECTOR
- Proxim Spare Power DC Injector for Etherant, Teramax etc.
- PW130 PoE Injector 48V .42A 20W Cisco Proxim VoIP
- Also compatible with Cisco VoIP products requiring PoE
- Avaya I.T.E. Power Cube PW130 1151B1
- Avaya ITE Power Supply
- Model 1151B1
- Model PW130
- Comcode 700227242
Oraz wiele innych
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 420mA ( 20 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,1 x 6,6 x 3,9 cm |
| Waga | 0,220 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 420mA (0.42A) |
| Input | 100 - 250V |
| Moc zasilacza | 20 W |
| Wtyk | RJ-45 |
| Wymiary wtyku | Brak |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Brak |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Tak |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.