Zaloguj się
Ruckus PoE Injector 48V 500mA
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Ruckus PoE Injector
- Model: 740-64214-001
- Input: 100-240V, 50-60Hz
- Output: 48V - 500mA - 24 Watt
- Wtyk: RJ-45
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 9,8 x 5,4 x 3,5 cm
- Waga: 0,140 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C5 (koniczynka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Ruckus Wireless ZoneFlex 7372 Access Point
Przykładowe zastosowanie:
- ITE Rev A Type RA4800F05
- Teramax P/N.: 104-100148
- 3COM PW130 P/N.: 61-0127-001
- ShoreTel ShorePhone PW130 300-1016-01
- Ault ITE PW130 PoE Injector - PoE VoIP P/N.: 74-3902-01
- Proxim PW130 Power PoE UNIVERSAL 20 WATT INJECTOR
- Proxim Spare Power DC Injector for Etherant, Teramax etc.
- PW130 PoE Injector 48V .42A 20W Cisco Proxim VoIP
- Also compatible with Cisco VoIP products requiring PoE
- Avaya I.T.E. Power Cube PW130 1151B1
- Avaya ITE Power Supply
- Model 1151B1
- Model PW130
- Comcode 700227242
Oraz wiele innych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9,8 x 5,4 x 3,5 cm |
| Waga | 0,140 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | RJ-45 |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C5 (koniczynka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.